ZİGZAG ÜÇGEN ŞAL MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile üçgen şal modeli yapımı

Şiş örgüsü ile yapılmış ve görünce çok beğendiğim bir şal modelinin yapımını bugün sizlerle paylaşmak istedim. Çok kullanışlı ve şık olan bu şal modelini sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Zigzag üçgen şal modeli yapımı için aşağıda detaylı yapım aşamasını gösteren videoyu sizler için sunacağım.

Bugün sizlere göstermek istediğim şal modeli her yaştan bayan için uygun olan bir model. İsterseniz kendinize yapın, isterseniz kızınıza günlük kullanım için isterseniz de çeyiz içerisine koymak için bu şal modelini yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü şal modeli yapımı ile ilgili bütün detaylar videodaki anlatım içerisinde verilmiş. Şiş örgüsü yapmayı bilenler bu videoyu takip ederek zorlanmadan yapabilirler. Burada bütün detaylar verildiği için kısa sürede bu modeli yapabilirsiniz. Şiş örgüsü ile örgü örmeye yeni başlayanlar için videodaki anlatım içerisinde detaylı bilgiler verilmiş. Burayı takip etmeniz önemli.

blank

Şal modelinin yapımında ilmek alındıktan sonra haroşa örgü modeli yapılarak devam edilmiş. Burada şal modeli yapılırken krem rengi ana renkte bir ip seçilmiş. Şalın uç kısımlarındaki zigzag modelinin olduğu yerde ise farklı renkte ipler kullanılmış. Krem rengi ile uygun renkler seçildiği için hoş bir görüntü oluşmuş.

blank

Çeyizleri için hazırlık yapanlar bu şal modeline mutlaka göz atmalılar. Detaylı yapım aşaması olduğu için şalı kısa sürede yapıp çeyiziniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Zigzag üçgen şal modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu