YUVARLAK ROBALI KAZAK NASIL ÖRÜLÜR?

Şiş örgüsü yuvarlak robalı kazak yapımı

Şiş örgüsü ile yapılmış olan kazak modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün ise sizlere bayanlar için yapabileceğiniz çok şık ve gösterişli yuvarlak robalı kazak yapımını göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu kazak modeli sizlerinde çok hoşuna gidecektir.YUVARLAK ROBALI KAZAK NASIL ÖRÜLÜR?

Şiş örgüsü ile kazak yapılırken bayanlar kazağın her detayını öğrenmek ster. Özellikle örgü yapmaya yeni başlayanlar örgü ile ilgili tüm detaylar olmayınca oldukça fazla zorlanır. Bu nedenle de sevip beğendiği birçok örgü işini yapamaz. Bu nedenle bende sizlere sürekli detaylı yapım aşamasını gösteren videolar vermeye çalışıyorum.

Bugün sizlere göstermek istediğim robalı kazak modeli bayanların, özellikle genç kızların beğendiği bir model. Video içerisinde kazağın yapımı ile ilgili tüm detaylar verilmiş. Videonun en başından en sonuna kadar model hakkında bilgi verilmesinin yanında kullanılacak olan şişlerin özelliklerinden de bahsedilmiş.

Kazağın kolaylıkla yapılabilmesi için burada verilen sayılar çok önemli. Kazak dikişsiz bir şekilde tek parça halinde misinalı şişle işleniyor. Bu nedenle sayılara özellikle dikkat emek gerekir. Sibel hanım da bütün bu detayları en iyi şekilde anlatarak sizlere vermiş. Buradaki anlatıma dikkat ederek sorun yaşamadan bu kazağı yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü kazak modeli için burada verilen detaylara dikkat ederek dilediğiniz bedende farklı kazaklar yapabilirsiniz. Kullanılacak ipin özelliğine göre de farklı kazak modelleri ortaya çıkacaktır.

Yuvarlak robalı kazak yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=7OuKmiTj16M

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCXiaV4cqi2VjB0PlMfsTSrw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.