YUVARLAK KALPLİ LİF YAPIMI

Yuvarlak kalpli lif modeli yapımı

Lif modelleri içerisinde çok beğendiğim bir lif modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. Görüntüsü ile dikkat çeken bu lif modeli çeyizlerinizin en güzel parçalarından birisi olacaktır. Kalpli yuvarlak lif modelinin detaylı yapım aşamasını video olarak sizlere de sunacağım.

Farklı ve gösterişli lif modellerini sizlere sunmaya devam ediyorum. Renkleri ve görüntüsü ile dikkat çeken bu lif modelini mutlaka yapmak isteyeceksiniz.

Yuvarlak kalpli lif modeli yapımı için burada orta kısımda pembe lif ipi kullanılmış. Orta kısım yapıldıktan sonra beyaz lif ipi ile dilimler tamamlanmış. Daha sonra lif modelinin orta kısmında yapılan kırmızı renk ile yapılan dilimlerin etrafına yine tığ ile çiçek dilimleri yapılmış. Bu şekilde lif çok şık olmuş. Aynı şekilde lif modelinin etrafına da bu çiçeklerden yapılmış. Aralarda kullanılan yeşil lif ipi ile de yapraklar yapılmış.

Lif modeli yapılırken aslında çok basit bir lif modeli kullanılıyor. Yıldız model tekniği ile lif tamamlanmış. Dilimler halinde yapılan lif modelinin en sonunda yapılan işleme tekniği ile kalp görüntüsü verilmiş. Bu şekilde lif çok şık olmuş.

Lif modelinin detaylı yapım aşaması aşağıda yer alan videoda verilmiş. Bu lif modelini yapmak için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz. Farklı renkler kullanılarak bu lif modelini yaparsanız çok şık tasarımlar olacaktır.

Yuvarlak kalpli lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu