YENİ DOĞAN BEBEK PATİĞİ YAPIMI

Bebekler için patik modeli

Bebekler için çok şık ve farklı örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün yine sizlere çok şık iki iş ile yapılan bebek patiği modeli göstermek istiyorum.

Hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için yapabileceğiniz bir patik modeli bu. İki şiş örgüsü ile yapılmış. Patiğin ön kısmına eklenen detaylar ile patik çok şık olmuş.

Örgü bebek patiği modeli için burada 3-6 aylık bebeklere uygun olan bir büyüklükte patik yapılmış. Siz buradan patiğin yapım detaylarını öğrenerek isterseniz daha büyük patik modelleri de yapabilirsiniz. Patik modeli gerçekten çok şık biraz daha büyük patik ölçülerinde de bu şekilde güzel duracaktır.

Burada patik yapımı için Ören Bayan Lüx Baby bebe yünü kullanılmış. Şiş olarak ise 3 numara şiş kullanılmış. Renk olarak buradaki örnek model de mavi bir ip kullanılmış. Siz yapacağınız bebek cinsiyetine göre farklı renkler tercih edebilirsiniz.

Patik yapımı için 3-6 aylık bebeğe uygun olarak 29 ilmek atılarak başlanmış. Patik modeli görünüşü küçük dursa da aslında esniyor ve büyüyor. Eğer daha büyük 1 yaşa uygun bir patik modeli yapmak istiyorsanız 33 ilmek alarak başlayabilirsiniz.

Patik modelini daha da büyük yapmak için video içerisinde verilen detaylara dikkat edebilirsiniz. Burada video içerisinde patiği büyültmek için neler yapabileceğiniz açıklanmış. Burayı takip etmeniz yeterli.

Örgü bebek patiği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. YENİ DOĞAN BEBEK PATİĞİ YAPIMI için yorumda bulun

    YENİ DOĞAN BEBEK PATİĞİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YENİ DOĞAN BEBEK PATİĞİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.