YAZLIK UZUN YELEK VEYA PAREO MODELİ YAPIMI

Tığ işi yazlık uzun yelek modeli yapımı

Ya aylarında kullanabileceğiniz çok şık bir yazlık uzun yelek modeli yapımını bugün sizlere göstermek istedim. Basit tığ işi teknikleri ile yapılan bu yelek modeli yapımı için sizlere aşağıda detaylı yapım aşamasını gösteren videoyu da vereceğim.

Yaz aylarında tarzınızı yansıtan şık bir örgü yelek modeli kullanmak isterseniz bugün göstereceğim yelek modeline göz atabilirsiniz.  Örgü işlerini her mevsim kullanmayı sevenler için bu yelek modeli oldukça ideal. Bu yelek model  basit tığ işi teknikleri ile yapıldığı için kısa sürede kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yazlık uzun yelek yapımı için burada beyaz Nako Estiva ip kullanılmış. Siz yaz aylarında kullanabileceğiniz uygun ipleri tercih edebilirsiniz. Burada model yelek olarak gösterilmiş. Dilerseniz videodaki detaylara dikkat ederek isterseniz yazlık tunik yapabilirsiniz. Dilerseniz de pareo olarak kullanabilirsiniz.

Yelek modeli yapımı aslında basit tığ işi teknikleri ile yapılan bir model. Burada dikkat edilmesi gereken küçük detaylar var. Video içerisinde bu detaylar çok güzel bir şekilde anlatılarak modelin rahatlıkla anlaşılarak yapılması sağlanmış.

Uzun yelek modeli içerisinde çok güzel bir baklava dilimi yapılmış. Bu baklava diliminin yapımı için detaylara çok dikkat etmek gerekir. Videodaki anlatım takip edildiği sürece bu yelek modeli kısa sürede yapılıp kullanılabilir. Yaz ayları için oldukça kullanışlı ve ideal olan bu yelek modelinin yapımını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Uzun yelek pareo modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2ptHVmFJHOo

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCLxQX7mozMhdJT0LbKhPYug

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu