YAZLIK TREND ÇANTA YAPIMI

Yaz için şık ve gösterişli çanta yapımı

Yaz aylarında kullanabileceğiniz farklı örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere görür görmez çok hoşuma giden oldukça şık ve gösterişli bir yazlık örgü çanta modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu çantanın detaylı yapım aşamasını aşağıda sizlere videolu anlatım olarak göstereceğim. Çantayı yapmak isteyenler burayı takip edebilirler.

Yaz aylarında kullanılabilecek örgüden yapılmış farklı çanta modelleri bulunmakta. Ama bugün benim size göstermek istediğim çanta modeli oldukça farklı. Bu çanta modeli hem günlük yaşam için kullanılabilir hem de akşamları bir yere giderken kıyafetinizi tamamlayacak oldukça şık bir aksesuar olabilir.

Yazlık trend çanta yapımı için burada Alize Diva Plus ip kullanılmış. Bu ipten iki yumak ip kullanılmış. Bunun dışında çanta yapımı için iki tane büyük makrome halkası kullanılmış. Kol askısı olarak ise zincirden askı kullanılmış. Burada çanta içerisine astar yapılmamış. Siz dilerseniz çantanın içerisine astar da yapabilirsiniz. Süsleme olarak burada püsküller yapılmış. Siz farklı bir süsleme de yapabilirsiniz.

Çantanın yapımı için öncelikle ön kısımdaki model yapılmış. Daha sonra bu model halka etrafına gergili bir şekilde geçirilmiş. Daha sonra çantanın diğer kısımları tamamlanmış. Çantanın yapımı için merak ettiğiniz bütün detaylar video içerisinde açıklanmış. Bu videoyu dikkatli bir şekilde takip ederseniz bu çantayı kısa sürede yapıp yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yazlık örgü trend çanta yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

viedeonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCWyYNSDrahZPq4KYp1bEyew

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. YAZLIK TREND ÇANTA YAPIMI için yorumda bulun

    YAZLIK TREND ÇANTA YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YAZLIK TREND ÇANTA YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.