V YAKA ERKEK SÜVETER MODELİ YAPIMI

Erkekler için V yaka süveter modeli yapımı

Erkekler için yapımı çok basit ama bir o kadarda şık olan v yaka erkek süveter modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu süveter modeli özellikle şiş örgüsü bilmeyenler için harika bir tasarım olacak.V YAKA ERKEK SÜVETER MODELİ YAPIMI

Kışlık örgü modelleri için sizlere yeni el işleri göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere erkekler için yapabileceğiniz bir süveter modeli göstermek istedim. Eşiniz için oğlunuz için kolay ve kısa sürede yapılıp tamamlanabilecek şık bir model arıyorsanız bu örneğe mutlaka göz atmalısınız.

Bugün göstereceğim erkek süveter modeli tığ ile yapılmış olan bir örgü modeli. Burada video içerisinde süveter yapımı için tüm detaylar açıklanmış. Modelin nasıl yapıldığı gösterilmiş. Süveterin yaka ve kol kısımlarının kesimlerinin nasıl yapılacağı açıklanmış.

Burada yapılan süveter modeli için beden ölçüleri detaylı bir şekilde verilmiş. Siz buradaki ölçüleri dikkate alarak yapmak istediğiniz erkek bedenine uygun olarak örgünüzü başlayabilirsiniz. Ayrıca bu model ile sadece erkekler için değil kendiniz için de süveter yapabilirsiniz.

V yaka süveter modeli için burada keten özelliği olan Kartopu Ketenli yün ipi kullanılmış. Tığ olarak ise lastik kısımlarında 3,5 numara kullanılırken model yapımında 4 numara tığ kullanılmış. Burada video içerisinde kol ve yaka kesimlerinin yapımı gösterilmiş. Diğer videoda ise süveter de kullanılan modelin yapımı açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz zaman sorun yaşamadan bu süveteri yapabilirsiniz.

V yaka erkek süveter modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCq2GZjRWOgpuD6dVqk3LSaA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.