ÜZÜMLÜ İKİ RENKLİ SELANİK ŞAL MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile yapılan iki renkli şal modeli

Bugün sizlere çok şık ve yapımı da farklı olan bir şal modeli göstermek istiyorum. Görünce hayranlıkla bakacağınız bu şal modelinin yapımını da öğrenmek isteyeceksiniz. Üzümlü iki renkli selanik şal modeli yapımı için sizlere detaylı anlatım verilen videoyu aşağıda sunacağım.

Yeni ve farklı şal modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün göstereceğim iki renkli şal modeli benim ilk defa gördüğüm bir model. Şalın görüntüsü zaten çok dikkat çekici ama bu şekilde iki renkli olarak yapılması şalın ayrıca dikkat çekmesine neden oluyor.

Ben daha önce bu şekilde arkalı önlü farklı renkler ile yapılan bir şal modeli görmemiştim. Sizlerinde bu şekilde bir şal yapımını görmediğinizi düşünerek bu modelin yapımını sizlerle paylaşmak istedim.

Üzümlü selanik model şal yapımında iki tane, farklı renkte olan şal ipi kullanılmış. Burada video içerisinde şal modelinin yapımı en başından detaylı bir şekilde açıklanmış. Şal modelinde yapılan üzümler ile şal çok şık olmuş. Yeni ve farklı bir şal modeli aayanlar kesinlikle bu şalın detaylı yapım aşamasını takip etmeliler.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar ağır ve gösterişli bir model arıyorlarsa bu şal modeline göz atabilirler. Şalın yapımının her aşaması video içerisinde açıklanmış. 3 farklı videoda anlatılan bu şal modelinin bütün videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

Üzümlü iki renkli selanik model şal yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC7qGclLGcBfZIIgTJ9GWHpA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu