ÜÇ BOYUTLU ÇEYİZLİK ŞAL MODELİ YAPIMI

Çeyizlik üç boyutlu şal modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün harika bir şal modeli yapımı göstermek istiyorum. Üç boyutlu çeyizlik şal modeli tığ ile yapılan şık ve gösterişli bir model. Bu şalın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.ÜÇ BOYUTLU ÇEYİZLİK ŞAL MODELİ YAPIMI

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için sık sık yeni şal modellerini göstermeye devam ediyorum. Tığ ile ve şiş örgüsü ile yapılmış olan şal modellerini daha öncede sizlerle paylaştım. Bu şal modelleri içerisinde üç boyutlu desenli olan şallarda yer almakta. Bugün sizlere göstereceğim bu şal modeli de üç boyutlu olarak yapılmış harika bir model.

Üç boyutlu şal modeli tığ ile yapılmış çok şık bir model. Çeyizleri için şal modeli arayanlar veya hediyelik şal modeli arayanlar mutlaka bu modele göz atmalılar. Burada yapılan şal modeli için açık renk beyaz bir ip tercih edilmiş. Angora şal ipi kullanılmış ve bu şekilde ince ip ile model çok şık olmuş.

Şal modeli üçgen şeklinde yapılmış ve uç kısmından başlanmış. Şal yapılırken kenar kısımlarda birlikte işlenmiş. Burada şalı başladıktan sonra istediğiniz uzunluğa gelinceye kadar devam edebilirsiniz. Ayrıca bu şal modeli ile bebek battaniyesi de yapılmış. Video içerisinde bu model ile neler yapılacağı ve nasıl yapılacağından bahsedilmiş. Tığ işi basit tekniklerle yapılan bu şalı videodaki anlatımı takip ederek kısa sürede yapabilirsiniz.

Üç boyutlu çeyizlik şal modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.