TUNUS İŞİ YENİ MODEL BAYAN PATİK YAPIMI

Bayanlar için tunus işi tasarım patik modeli yapımı

Bayanlar için harika bir patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Tunus işi bayan patik modeli üzerindeki desenleri ile dikkat çekecek şık bir model olmuş. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Sizlerle sık sık yeni patik modellerini paylaşmaya çalışıyorum. Tığ işi ve şiş örgüsü patik modellerinin yanı sıra tunus işi ile yapılmış olan patikler de bayanlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Özellikle çeyizler içerisine farklı patik modelleri eklemek istiyorsanız tunus işi ile yapılmış olan patik modellerine göz atabilirsiniz.

Örgü bayan patik modeli burada tunus işi ile yapılmış ama patik üzerine yaprak şeklinde modeller yapılmış. Tunus işi düz bir örgü gibi olsa da farklı şekillerde örülerek desenler oluşturulabilir. Burada da yapılan işleme ile yaprak şekli oluşturulmuş ve şık bir görünüm elde edilmiş.

Patik modeli 38 numara ayak için yapılmış. Buradaki detaylı anlatımı takip ederseniz siz farklı büyüklüklerde bu patiği yapabilirsiniz. Patiğin önce üst kısmı yapılıyor ve daha sonra taban kısmı işleniyor. Video içerisinde detaylı bir anlatım yapıldığı için burayı takip ederek sorun yaşamadan bu patik modelini yapabilirsiniz.

Tunus işi patik modeli yapımı için burada patik ipi kullanılmış. 38 numara ayağa uygun olarak 23 zincir çekilip patiğin yapımına başlanmış. Tunus işi yapılırken aralara da örnek model koyularak devam edilmiş.

Tunus işi bayan patik modeli yapımı için aşağıdaki videoları takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCCeGXnDtKdINRD2oNMzRc6Q/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu