TUNUS İŞİ KALP YASTIK MODELİ YAPIMI

Çok şık tunus işi kalp yastık modeli yapımı

Bugün yapımı çok basit olan değişik bir örgü işini sizlere sunmak istiyorum. Daha önce örgü işleri ile yapılmış değişik dekorasyon ürünlerini sizlerle paylaşmıştım. Bugün yine çok şık yapımı oldukça kolay olan bir yastık modelini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Tunus işi ile yapılmış farklı örgü modellerini sizlere daha önce göstermiştim. Daha çok tunus işi ile yapılmış battaniye, yelek, hırka ve patik modellerini sizlere sunmuştum. Bugün ise sizlere tunus işi kalp yastık modeli yapımını göstermek istiyorum.

Ev dekorasyonunuz da kullanabileceğiniz, çocuklarınızın odasında kullanabileceğini veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir yastık modeli bu. İsterseniz çeyizleriniz içerisine de bu yastığı yapıp ekleyebilirsiniz.

Tunus işi kalp yastık yapımı için 4 numara tunus tığı kullanılmış. Burada Ören Bayan Trend markalı ipten kullanılmış. Burada kırmızı ip tercih edilmiş. Siz farklı renklerde kullanabilirsiniz. Yastığın içerisini doldurmak için ise elyafa da ihtiyacınız olacak.

Tunus işi oldukça kolay bir el işi. Basit tığ işi tekniklerini bilen herkes tunus işini yapabilir. Ama daha önce hiç tunus işi yapmadıysanız burada verilen anlatıma dikkat ederek tunus işini öğrenebilirsiniz. Video içerisinde çok güzel bir anlatım yapılıyor. Buradaki anlatım sizlere tunus işini öğrenmede ve bu yastık modelini yapmakta yardımcı olacaktır.

Tunus işi kalp yastık modeli yapımını öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu