TUNUS İŞİ DESENLİ BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI

Bayanlar için tunus işi desenli patik modeli yapımı

Kış hazırlıkları için güzel bir patik modeli yapımını bugün sizlerle paylaşmak istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim tunus işi desenli patik modeli sizlerinde hoşuna gidecek çok şık bir model.

Tunus işi ile yapılmış olan farklı patik modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Tığ ve şiş örgüsü dışında farklı bir patik modelini kendiniz için yapmak istiyorsanız tunus işi ile yapılmış olan patik modellerine göz atabilirsiniz. Tunus işi tek bir biçimde yapılıyor olsa da model yapmak için farklı renklerdeki iplerin bir arada kullanılması ile ortaya harika patik modelleri çıkıyor.

Bugün göstereceğim tunus işi patik modeli için gri, kırmızı ve siyah ipler kullanılmış. Patik üzerinde kırmızı ipler ile yapılan baklava dilimlerinin yanı sıra siyah ip ile yapılan çizgiler güzel bir uyum oluşturmuş. Patiğin her iki tarafına eklenen bu desenler ile patik modeli çok şık olmuş.

Patiğin yapımına kenar kısımdan başlanıyor. Daha sonra ön kısmı yapılıyor ve diğer kenarda yapılarak üst kısım tamamlanıyor. Taban kısmı ise en son yapılıyor. Burada yapılan patik modeli 37-38 numara ayak için uygun. Videoda verilen detaylara dikkat ederseniz dilediğiniz büyüklükte bu patik modelini yapabilirsiniz. Tunus işi yapmaya yeni başlayanlarda videodaki anlatımı takip ettiği sürece sorun yaşamadan bu patiği yapabilir.

Tunus işi desenli patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu