TOMURCUK MODELLİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Bebekler için tomurcuk modelli yelek yapımı

Bugün sizlere bebekler için yapabileceğiniz çok şık bir bebek yeleğinin yapılışını göstermek istiyorum. Tomurcuk modelli bebek yeleği için sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren bir video vereceğim. Bu videoyu takip ederek bebek ve çocuklar için bu güzel yelek modelini yapabilirsiniz.

Çocuklar için yapılabilecek yeni örgü modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün göstermek istediğim örgü modeli ise bir bebek yeleği olacak. Aslında bebek yeleği denilse de bu yelek her yaştan çocuk için yapılabilecek bir model. Zaten video içerisindeki örnek anlatımda da 2-3 yaş çocuklar için uygun ölçülerde olan bir yelek modeli yapılmış. Sizde videodaki anlatımı takip ederek dilediğiniz büyüklükte yelekler yapabilirsiniz.

Burada şiş örgüsü çocuk yeleği yapımı için tek renk mor bir ip kullanılmış. Bu yelek hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklarına uygun bir model. Dilediğiniz renklerde ipler seçerek bu yelek modelini yapabilirsiniz. İp olarak 2 yumak bebe yünü kullanılmış. Şiş olarak ise 4 numara şiş kullanılmış. Ayrıca tomurcuk modellerini yapmak için birde tığa ihtiyacınız olacak.

blank

Yelek 3 parça halinde işlenmiş. Arka ve ön kısımlar ayrı ayrı işlenerek birleştirilmiş. Yeleğin yapımı ile ilgili detaylar video içerisinde verilirken sayılar ve ölçü konusunda da bilgi verilmiş. Burayı takip ettiğiniz sürece harika bir yelek modeli yapabilirsiniz.

Tomurcuk modelli bebek yeleği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu