TİMSAH SIRTI KROKODİL ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPIMI

Timsah sırtı krokodil örneği

Farklı örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Değişik örgü işleri yapmak için sizlere ara sıra örgü modelleri de göstermeye çalışıyorum. Bugün ise sizler için timsah sırtı krokodil örgü örneği yapım aşamalarını göstermek istiyorum.

Krokodil örgü modelinin daha çok tığ ile yapılanını biliyoruz. Aslında timsah sırtı olarak adlandırılan bu model şiş ile yapılan çok güzel bir krokodil örneği. Model çok şık duruyor ve farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Timsah sırtı krokodil örgü örneği çocuklar için hırka, ceket, yelek, kazak yapımında rahatlıkla kullanılabilecek bir model. Bunun dışında bebek battaniyeleri de yapabilirsiniz. Ayrıca kendiniz için yelek hırka ve kazak yapımında da kullanabilirsiniz.

Timsah sırtı örgü modeli yapımı için şişe burada 15 tane ilmek atılarak başlanmış. Sizde yapacağınız örgü işine göre tek sayıda ilmekler atarak yapmaya başlamalısınız. Model örgünün arka kısmında kuruluyor. Video içerisinde modelin yapım aşaması çok güzel detaylı bir şekilde anlatılmış.

Örgü işine yeni başlayan bayanlar burada gösterdiğim örnek videoları izleyerek farklı örgü modellerinin yapım aşamalarını öğrenebilirler. Şiş ile örgü örmekte ilk başlarda zorlanabilirsiniz. Ama farklı modelleri deneyerek ve sabırlı bir şekilde örgü işlerini yapmaya devam ederek kısa sürede eliniz alışacaktır.

Timsah sırtı krokodil örgü örneği dışında daha önce sizlere farklı örgü modelleri de göstermiştim. Bu modellere de göz atabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ise yine yeni modelleri bulup sizlere göstereceğim.

Timsah sırtı krokodil örgü örneği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu