TIĞ İŞİNDEN ÖRGÜ TİŞÖRT NASIL YAPARIZ?

Tığ işi tişört örgü türü

Tığ işi örgü yapımında bir farklılık. Değişik bir çalışma ve beğendiğim bir uygulama. Yabancı kaynaklarda gerçekten güzel örgüler var. Bu güzel çalışma da yine tığ işinden tişört örgüsü şeklinde karşımıza çıkıyor. Kalın iple yapılmış tığ işi kazak örgüsüne de benzeyen bu güzel çalışmanın anlatımını izleyerek sizde kendinize yada çocuklarınıza örebilirsiniz.

Tığ işi örgü çalışmalarını hep sevmişimdir. Bu güzel çalışmayı da sizler beğenecek ve boş vakitlerinizde yapmayı düşüneceksiniz. Değişik ve güzel çalışmaları daha önce sizlere sunmuştuk. Farklı ve anlatımı detaylı olan çalışmayı severek yapabilirsiniz.

Mor rengi sevmişimdir. Sizler değişik ve farklı sevdiğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Kalın tığ kullanabilir veya kendi malzemelerinizi ortaya çıkararak bu güzel örgü tığ çalışmasını yapabilirsiniz. Değişik ve güzel çalışmalardan birisi olarak bu uygulama arşivlenebilir diye düşünüyorum hanımlar.

blank

İlk başta uğraştırıcı olsa da kısa sürede hemen öğrenip, modeli kavrayabilir ve kısa sürede örgünüzü tamamlayabilirsiniz. Çocuklara veya sevdiklerinize hediye olarak da örebilirsiniz. Kış aylarında kalın olması nedeniyle tercih edilecek bir örgü kazak görünümlü tişört çalışması diyebiliriz.

blank

Bitmiş hali sonrası parçaları tamamlama aşaması. Kolay ve eğlenceli bir çalışma ile birlikte olduk. Anlatımını izleyerek sizlerde bu güzel çalışmayı yapmak isteyebilirsiniz. Yapmasanız bile farklı örgü olarak kenarda bu çalışmayı tutabilirsiniz.

blank

Yabancı adı leaning double crochet olan çalışmayı yabancı bir arkadaşımız sunmuş. Kendisine teşekkür ediyoruz. Benzer çalışmaları da var. Kanalını takip ederek değişik güzel sunumlarını inceleyebilirsiniz.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCPHUmrE_GFgCEmX3xXBzy8g/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu