TIĞ İŞİNDEN ÇİZGİLİ BEBEK TULUMU

Tığ işi çizgileri olan bebek tulum modeli

Tığ işi bebek tulumu çalışması arayanların işini görecek güzel bir çalışma ile karşınızdayız hanımlar. Bugün güzel bir hava var ve nasıl bir örgü modelini incelesem diye düşünürken bu güzel örnek karşıma çıktı. Tığ işinden çizgili bebek tulum örneklerini daha önce görmüştük. Ama bu değişik ve kolay bir model mutlaka öneriyorum.

Anlatımı yabancı olsa da bu güzel modeli kış günlerinde boş vakitlerinizde yapabilirsiniz. Kalın ip kullanılarak yapılan bu güzel modeli mavi renk ip yerine pembe renk iplik kullanarak da kız bebek tulum örneği yapabilirsiniz.

Tığ işinden bebek tulumu yapmak için önerdiğimiz bu çalışmayı değiştirerek de yapabilirsiniz. Romper modeli olarak da bilinen bu modelin tarifi henüz Türkçe olarak yok. Ancak bulursam veya karşılaşırsam sizleri yorum kısmından bilgilendireceğim.

Tığla yapılan bebek tulum örneklerini birçok ev hanımı yapıyor olmalı. Hatta yeni bebek bekleyenler için düşüneceğiniz güzel bir örnek. Yeni doğan bebek annelerine hediye olarak mutlaka el yapımı tulum modelini götürmelisiniz. Yapamıyorsanız bile yapanlardan satın alabilirsiniz. Tığla yapılan örgüleri sıklıkla paylaşacağım hanımlar. Şimdi geçelim anlatıma ;

video kaynak : WoolyWondersCrochet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu