TIĞ İŞİ YAZLIK BLUZ YAPIMI

Yazlık tığ işi bayan bluz modeli yapımı

Bugün yine bayanlar için harika bir tığ işi yazlık bluz modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu bluz modeli kısa sürede yapıp tamamlayabileceğiniz harika bir örgü işi.

Yaz aylarında kullanılabilecek olan örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere çok şık bir bluz modelini yapımını göstermek istiyorum. Bu bluz modeli genç kızlara ve her yaştan bayanlara olabilecek bir model. Bluzun yapımı ile ilgili detayları video içerisindeki anlatımdan öğrenirseniz sorun yaşamadan kısa sürede dilediğiniz büyüklüklerde bu bluzu yapabilirsiniz.

Tığ işi yazlık bayan bluz modelinin yapımı için burada Alize Coton Gold Plus markalı ip ile yapılmış. Bu ip dışında yaz aylarında kullanılabilecek terletmeyen iplerden kullanabilirsiniz. Bu ipten buradaki beden için 3 yumak ip kullanılmış. Burada bluzu yapmak için kullanılan ip ile bluz çok hoş olmuş. Bu ipi seçerseniz buradaki gibi güzel bir bluz elde edebilirsiniz.

Bluzun yapımı çok ama çok basit. Zincir çekmeyi bilen herkes kolaylıkla bu bluzu yapabilir. Videodaki anlatımı takip ederseniz sorun yaşamadan kol ayrımlarını ve yaka kısımlarını yapabilirsiniz. Zaten video içerisinde çok güzel bir anlatım yapılıyor. Bütün detaylar ve püf noktalar veriliyor. Buradaki detaylara dikkat ederseniz iki gün gibi kısa bir sürede bu bluzu yapıp kullanılma hazırlayabilirsiniz.

Tığ işi yazlık bayan bluz modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCWyYNSDrahZPq4KYp1bEyew

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu