TIĞ İŞİ VİRÜS ŞAL YAPIMI

Çeyizler için yapılabilecek virüs şal yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bu çok güzel bir şal modeli yapımı göstermek istedim. Görünüşü itibariyle virüs şal modeli olarak adlandırılan bu şal modeli çeyizler içerisinde göz dolduracak çok şık bir model. Bu şalın detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile aşağıda sizlere göstereceğim.TIĞ İŞİ VİRÜS ŞAL YAPIMI

Çeyizler içerisine en çok eklenen el işlerinden birisi şallar. Gelinler hem günlük kullanım için hem de gelinlik üzerinde kullanmak için farklı şal modelleri yapıyorlar. Bugün göstereceğim virüs şal modeli uygun renklerde ipler ile işlendiği zaman hem gelinlik üzerinde hem de günlük kullanım için yapılabilecek bir model.

Virüs şal tığ ile yapılmış olan bir model. Şiş örgüsü bilmeyenler bu şal modelini videodaki anlatımı takip ederek yapabilir. Üçgen şeklinde yapılan bu şal modeli diğer şallardan farklı olarak şalın uç kısmından başlanarak yapılmıyor. Video içerisinde şalın yapımının tüm detayları açıklanmış buradan takip ederek bu şal modelini kısa sürede yapabilirsiniz.

Çeyizlik şal modeli yapımı için burada angora şal iplerinden kullanılmış. Burada açık pembe tonlarında bir ip tercih edilmiş. Burada olduğu gibi bu şal modelini açık renk ipler ile yaparsanız çok daha güzel duracaktır. Ayrıca aralarda yapılan virüs modelleri açık renk ipler ile yapıldığı için daha güzel görünmüş.

Virüs şal modeli yapımı için aşağıda detaylı yapım aşaması verilen videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.