TIĞ İŞİ V YAKALI ERKEK SÜVETER MODELİ YAPIMI

V yakalı erkek süveter modeli yapımı

Erkekler için yapılabilecek çok güzel bir süveter modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Bu v yakalı erkek süveter modeli her yaştan erkek için yapabileceğiniz oldukça kullanışlı bir model olmuş. Bu süveterin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Daha çok bayanlar için ve çocuklar için yapılmış örgü işlerini sizlere gösteriyorum. Bugün ise size erkekler için yapılmış bir süveter modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu süveter modeli aslında sadece erkekler için değil bayanlar için de yapılabilecek bir model. Video içerisinde large beden bir süveter modeli yapılmış. Siz videodaki anlatımı takip ederek kendi bedeninize uygun veya çocukların bedenine uygun olan bir süveter modeli de yapabilirsiniz.

Tığ işi erkek süveter modeli yapımı için burada Kartopu Ketenli yün ip kullanılmış. Tığ olarak 4,5 numara tığ kullanılmış ama bazı yerlerde 3,5 numara tığ da kullanılmış. Bu konuda video içerisinde bilgiler verilmekte. Burada kullanılan ipin özelliğine benzer ipleri de kullanabilirsiniz.

Süveter modeli iki parça halinde yapılmış. Etek ucundan başlanan süveter için önce tığ işinde yapılan lastik tekniği uygulanmış. Beden kısmında ise model yapılmış. Burada ilk video içerisinde süveterin kol ve yaka kısımlarının nasıl yapıldığı açıklanmış. İkinci video içerisinde ise süveter modelinde kullanılan tığ işi doku modelinin yapımı gösterilmiş. Videoları takip edip hem model yapımını hem de süveter yapımını öğrenebilirsiniz.

V yakalı erkek süveter modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

videoların alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCq2GZjRWOgpuD6dVqk3LSaA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. TIĞ İŞİ V YAKALI ERKEK SÜVETER MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ V YAKALI ERKEK SÜVETER MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ V YAKALI ERKEK SÜVETER MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.