TIĞ İŞİ PANÇ HIRKA YAPIMI

Şık ve gösterişli tığ işi panç hırka yapımı

Bugün çok şık yapımı da çok basit olan bir hırka modeli göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu bu hırka modeli tığ işi panç hırka modeli olacak. Oldukça renkli ve şık olan bu hırkayı sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Tığ işi panç hırka modeli için sizlere çok güzel ve şık bir model göstereceğim. Burada detaylı yapım aşamasını vereceğim bu hırka modelinin hem anne için olanı hem de kız çocuklar için olanı gösterilmiş. Yani çok şık bir anne kız tasarımı yapılmış. Buradaki videoyu takip ederek sizde anne kız takımı yapabilirsiniz.

Burada panç hırka modeli yapımı için bir tane ana renk ip kullanılmış. Bunun için krem tonlarında bir ip tercih edilmiş. Panç hırkanın uç kısımlarında ise renkli ipler tercih edilmiş. Bunun için evde kalan iplerinizi kullanarak saçakları yapabilirsiniz.

Tığ işi panç hırka yapımı için zincirli bir ip kullanılmış. Bu ip ile hırkanın ana kısmı yani beden kısmı yapılmış. Bunun dışında ise evde kalmış iplerinizi kullanarak saçak kısmını yapabilirsiniz. Burada ana renk için Alize markasının zincirli ipi kullanılmış. Siz istediğiniz marka kullanabilirsiniz. Tığ olarak ise 4 numaralı yani 1.60 mm’lik bir tığ kullanılmış.

blank

Hırkanın yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklanmış. Burada 38 bedene uygun bir hırka yapılmış siz daha farlı büyüklükler için videodaki anlatımı takip edebilirsiniz.

Tığ işi panç hırka yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

 

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu