TIĞ İŞİ OTANTİK KÜPE MODELİ YAPIMI

Otantik takı modeli yapımı

Tığ işi örgü modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün ise sizlere farklı bir örgü modeli yapımı göstermek istedim. Özellikle takı kullanmayı seven değişik takıları takmak isteyenler için bugün kendilerinin yapabileceği tığ işi otantik küpe modeli yapımı göstermek istiyorum.

Takı tasarımı yapanlar için bugün çok güzel bir küpe modeli göstermek istedim. Takı tasarımı yapanlar dışında tığ ile farklı modelleri denemek isteyenler veya kendisi için farklı bir el işi yapmak isteyenler bu otantik küpe modeli tam size göre diyebilirim.

Son yıllarda bu tarz otantik takılar bayanlar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. El işi ile yapılan bu takılar özellikle genç kızların ilgisini çekiyor. Evde kolaylıkla yapılabilecek olan bu takıları kendiniz için, kızınız için, arkadaşlarınız için yapabilirsiniz. Bu küpeyi birde kolye ile veya fular ile tamamlayarak çok güzel hediyelikler yapabilirsiniz. Bu şekilde el işi hediyelikler hazırlayabilirsiniz.

Tığ işi küpe yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklanmış. Kullanılacak olan malzemeler hakkında bilgiler verilmiş. Evinizde bulunan malzemeler ile bu küpeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Otantik küpe modeli yapımının bütün aşamaları video içerisinde baştan sona açıklanmış. Modelin yapımı oldukça basit. Herkesin rahatlıkla yapabileceği basit tığ işi teknikleri ile yapılıyor. Videoyu takip ederseniz sorun yaşamadan bu küpeyi yapabilirsiniz.

Tığ işi otantik küpe modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCb-Ml8RCQSUfTzwehw3jGIQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. TIĞ İŞİ OTANTİK KÜPE MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ OTANTİK KÜPE MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ OTANTİK KÜPE MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.