TIĞ İŞİ MOTİFLİ YAZLIK BLUZ YAPIMI

Motifli yazlık bluz modeli yapımı

Yaz ayları yaklaştıkça sizlere yazın kullanabileceğiniz farklı örgü modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün yine yazın kullanabileceğiniz şık bir bluz modeli yapımı göstermek istiyorum. Basit tığ işi teknikleri ile yapılan bu bluz modeli çok şık ve gösterişli bir tasarım.

Daha çok genç kızların kullanabileceği şekilde tasarlanmış olan bu yazlık bluz modeli yapılan motiflerin birleştirmesi ile elde edilmiş. Kısa bir şekilde yapılan bu bluzda askılı kollar yapılarak tam yaza uygun bir kıyafet elde edilmiş. Ayrıca uç kısımlarına eklenen püsküller ile çok şık görünüm elde edilmiş.

Motifli yazlık bluz modeli yapılırken burada farklı renklerde ipler bir arada kullanılmış. Motifler yapılırken her sırada değişik örgü ipleri kullanılmış. Daha sonra belirlenen ana bir renk ile kenar kısımlarıda gidilerek bu motifler birleştirilmiş.

Siz bu bluz modelini yaparken elinizde kalmış olan farklı renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Bu şekilde de elinizde bulunan artık örgü iplerini değerlendirmiş olursunuz. Burada olduğu gibi bu bluzu kısa bir şekilde yapabileceğiniz gibi motif sayısını arttırarak daha uzun bele kadar olan güzel bir bluz yapabilirsiniz.

Burada size gösterilen motif modelinden yola çıkarak değişik tasarımları kendinizde hayal gücünüze bağlı olarak çıkartabilirsiniz. Örnek modeldeki yazlık bluz 38 bedene uygun olan bir model siz burada verilen detaylı anlatıma dikkat ederek daha küçük small beden içinde farklı örgü bluzlar yapabilirsiniz.

Motifli yazlık bluz modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCzoFvvlRyrYYQOMjGe_7nYg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu