TIĞ İŞİ KUTUCUK YELEK MODELİ YAPIMI

Bayanlar için çok şık kutucuk yelek modeli yapımı

Sizlerle sık sık farklı yelek modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Daha öncede sizlere hem tığ ile yapılan hem de şiş örgüsü ile yapılan farklı yelek modellerinin yapımını detaylı olarak sunmuştum. Bugün ise yine sizlere çok şık bir tığ işi yelek modeli göstermek istiyorum.TIĞ İŞİ KUTUCUK YELEK MODELİ YAPIMI

Bayanlar örgü yelekleri kullanmayı çok seviyor. Özellikle kendi el emekleri ile yaptıkları yelekleri beğenerek kullanıyorlar. Bugün göstereceğim yelek modeli tığ ile yapılan çok şık ve kolay bir model. Kendisi için kolay bir yelek modeli arayanlar bu yeleğin yapımına mutlaka göz atmalılar.

Kutucuk yelek modeli basit tığ işi teknikleri ile yapılan kısa sürede yapıp tamamlayacağınız bir model. Burada video içerisinde modelin yapımı gösterilmiş. Siz istediğiniz bedene göre bu yelek modelini yapabilirsiniz.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar bu yelek modeli için burada olduğu gibi açık renk ipler kullanabilir. Bunun dışında günlük kullanım için farklı renkler tercih edebilirler. Model çok şık bir model olduğu için farklı renklerle çok şık duracaktır.

Bunun dışında burada angora bir ip kullanılmış. Bu tarz ince ipler ile bu yelek modeli çok şık duracaktır. Buradan video içerisinden yelek modelinin detaylı yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar dahi modelin yapımını öğrenebilirler.

Kutucuk yelek modeli yapımını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.