TIĞ İŞİ KOLAY BEBEK BERESİ YAPIMI

Çocuklar için kolay bere modeli yapımı

Atkı ve bere modelleri için sizlere yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün tığ işi bebek beresi modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Bir gün gibi kısa bir sürede yapabileceğiniz bu bere modelinin yapımını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Şiş örgüsü ve tığ işi ile yapılmış olan bere modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün tığ işinden yapılmış kolay bir çocuk beresi yapımını sizlere göstereceğim. Kısa sürede bir bere yapıp kullanıma hazır hale getirmek istiyorsanız bu modele mutlaka göz atmalısınız. Örgü işine yeni başlayanlar dahi videodaki anlatımı takip ederek bir gün gibi kısa bir sürede bu bere modelini yapabilir.

Tığ işi çocuk bere modeli yapımı için burada Nako Astra markalı ipten gri ve beyaz örgü ipleri kullanılmış. Burada iki renk kullanılmış ama siz tek renk ipler ile de bu bereyi yapabilirsiniz. Küçük bir çocuk için bere yapacaksanız elinizde kalan ipleri de değerlendirip bu bere modelini yapabilirsiniz.

Burada yapılan bere modeli 2 yaş çocuklara uygun olarak yapılmış. Bu yaş için olan ölçüler hakkında video içerisinde bilgi verilmiş. Bu bere modeli hem kız hem de erkek çocuklara uygun bir bere modeli. Berenin tepesine ponpon veya tığ işinden yapılmış bir çiçek ile süsleme yapabilirsiniz.

ğ işi bebek beresi modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu