TIĞ İŞİ KOLAY BAHARLIK ŞAL YAPIMI

Kolay baharlık şal yapımı

Şal örmek için kendisine kolay ve basit bir şal modeli arayanlar için bugün sizlere güzel bir şal modeli göstermek istiyorum. Tığ ile yapılan kolay baharlık şal modeli bir gün gibi kısa bir sürede yapıp bitirebileceğiniz bir model.TIĞ İŞİ KOLAY BAHARLIK ŞAL YAPIMI

Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanların kendilerini geliştirebileceği kolay bir modeli sizlere sunuyorum. Ayrıca kısa sürede şık bir şal yapmak istiyorsanız bu modeli deneyebilirsiniz. Bir günde işleyebileceğiniz bu şal güzel bir hediyede olabilir.

Tığ işi baharlık şal modeli yapımı için koton bir ip kullanılmış. Burada kullanılan ip ebruli renkte. Siz isterseniz bunun gibi renkli iplerde tercih edebileceğiniz gibi tek renk koton ipleri de tercih edebilirsiniz. Tığ olarak ise ipe uygun olarak 3 numara tığ kullanılmış.

Bu şal modelini ayrıca kalın ve yünlü ipler ile örüp kış aylarında da kullanabilirsiniz. Bunun yanında bu şal modeli çok fazla geniş olmadığı için boyunluk olarak da kullanılabilir. Özellikle genç kızlar bu tür şalları kış aylarında kullanmayı seviyorlar.

Tığ işi baharlık şal modeli yapımı için köşe kenardan başlanıyor. Şal işlenirken kullanılan küçük detaylar ile şal giderek büyüyüp üçgen haline geliyor. Şalın yapımı sırasında videoda sunulan anlatımda şalın yapımına dair bütün detaylar anlatılmış.

Tığ işi baharlık şal modelinin yapım aşamalarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Dediğim gibi detaylı bir anlatım verildiği için herkes bu şalı kolaylıkla yapabilir.

videonun alındığı kaynak. https://www.youtube.com/channel/UCPnp3UEb13zUhq0b2Jngu0Q

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.