TIĞ İŞİ KOLAY ANNE YELEĞİ YAPIMI

Kolay tığ işi anne yeleği yapımı

Bugün sizlere çok şık ve kolay bir anne yeleği yapımı göstermek istiyorum. Bu yelek modeli tığ ile yapıldığı için aslında çok basit bir model. Yeleğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Sizlere yeni ve farklı modeller sunmaya devam ediyorum. Daha önce farklı yelek modellerini sizlere göstermiştim. Şiş örgüsü ile yapılan örgü yelek modelleri göstermiştim. Yine tığ ile yapılan yelek modellerini de göstermeye devam ediyorum.

Daha çok çeyizlik yelek modelleri göstermiştim. Bugün ise anneler için yapılabilecek çok şık bir yelek modeli göstermek istiyorum. Videolu anlatım içerisinde yeleğin nasıl yapıldığına dair bilgiler verilmiş.

blank

Anne yeleği yapımı için videolu anlatımda öncelikle modelin nasıl yapıldığından bahsedilmiş. Burada modelin kurulumunda trabzanlardan yararlanılmış. Video içerisinde bu modelin detaylı yapımı çok güzel bir şekilde anlatılmış. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlarda buradaki anlatımı takip ederek bu yeleği yapabilir.

Modelin yapımı detaylı bir şekilde anlatıldıktan sonra ise yeleğin ölçüleri ile ilgili tüm detaylar verilmiş. Buradaki anlatım dikkate alınarak yeleği kim için yapacaksanız buna göre ölçülerinizi belirleyebilir ve buradaki gibi güzel bir yelek modeli yapabilirsiniz.

blank

Tığ işi yelek modeli yapımı oldukça basit olan ve kısa sürede yapılabilecek olan bir model. Videodaki anlatımı takip ederek sizde çok güzel bir yelek modeli yapabilirsiniz.

Anne yeleği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=tdmZGlnPGB8

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCLxQX7mozMhdJT0LbKhPYug

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu