TIĞ İŞİ KELEBEK ETOL ŞAL YAPIMI

Çeyizler için şık ve gösterişli kelebek etol şal yapımı

Bugün sizlere çok şık ve gösterişli bir şal modeli yapımı göstermek istiyorum. Görüntüsü ile dikkat çekecek olan bu kelebek etol şal modeli çeyizler içerisinde dikkat çekecek olan bir model. Şalın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Çeyizler için şık ve gösterişli şal modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün göstereceğim şal modeli ise küçük kelebek motiflerinin olduğu şık bir model. Şal modeli yapımında kullanılan kelebek modelleri ile isterseniz farklı örgü işleri de yapabilirsiniz. Kazak yapımında hırka yapımında, kırlent örtüsü yapımında, battaniye yapımında ve farklı örgü işlerinde bu modeli kullanabilirsiniz.

Kelebek etol şal modeli tığ ile yapılan bir model. Tığ işi örgü örmeyi bilenler videoda verilen anlatıma dikkat ederek bu şalı kesinlikle yapabilir. Video içerisindeki anlatımda modelin yapımına dair tüm detaylar verilmiş. Burada sadece küçük bir motif yapılarak kelebek modellerinin nasıl yapılacağı açıklanmış.

Siz bu şal modelini yapmak istiyorsanız istenilen uzunlukta zincir çekerek bunun üzerine şal modelini başlayabilirsiniz. Model yapımında aslında basit tığ işi teknikleri kullanılıyor. Burada dikkat edeceğiniz detay ise videodaki anlatımda kelebek modellerinin nereye kurulacağını öğrenmeniz gerek.

blank

Kısa sürede çeyizlik şal modeli yapmak istiyorsanız bugün göstereceğim bu modele mutlaka göz atmalısınız. Şık ve gösterişli olan bu model çeyizler içerisinde dikkatleri çekecek olan bir model.

Kelebek etol şal yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu