TIĞ İŞİ HAVLU KENARI MODELİ YAPIMI

Çeyizlik gösterişli ve şık havlu kenarı dantel modeli yapımı

Bugün sizlere yine şık ve gösterişli bir dantel modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim tığ işi havlu kenarı dantel modeli video sahibi tarafından tasarlanmış olan çok şık ve göz alıcı bir model.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için tam çeyizler içerisine eklenebilecek gösterişli modelleri göstermeye devam ediyorum. Bu modelleri sizler için seçerken gösterişli olmasına ve çeyizler içerisinde göz doldurmasına dikkat etmeye çalışıyorum. Bu nedenle de her zaman yeni modelleri bularak sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bugün sizlere göstermek istediğim çeyizlik havlu kenarı danteli yine tasarım bir model. Videoyu hazırlayan bayan tarafından tasarlanan bu model benim çok hoşuma gitti. Bu modeli sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm için detaylı yapım aşamasını sizlere göstermek istedim.

Dantel modelinde her zamanki kaya modelinden farklı olarak yan kayalar kullanılmış. Bu kayaların üzerine de çiçekler eklenince model daha farklı ve hoş görünmüş. Burada beyaz pembe ve yeşil oya ipleri kullanılmış. Siz havlu içerisindeki renklere uygun olarak ve diğer el işlerinize uygun olarak renklerinizi seçebilirsiniz.

Havlu kenarı dantel modeli yapımı için önce kenar bandı yapılmış. Daha sonra üzerine yan kayalar yapılmış. En sonunda ise çiçekler ve üzerindeki yapraklar yapılarak dantel modeli tamamlanmış.

Tığ işi havlu kenarı modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCb-Ml8RCQSUfTzwehw3jGIQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu