TIĞ İŞİ ÇEYİZLİK KOLAY ŞAL YAPIMI

Çeyizlik kolay şal modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugünde yapımı çok kolay ama oldukça gösterişli bir şal modeli yapımı göstermek istiyorum. Tığ işi şal modeli yapımı için sizlere detaylı anlatım verilen bir videoyu da aşağıda göstereceğim.

Yaz yaklaştıkça çeyiz hazırlıkları yapanlarda el işlerine ağırlık vermeye başladı. Bende bugün sizlere çok şık bir şal modeli yapımı göstermek istedim. Tığ ile yapılan bu şal modelinin yapımı oldukça basit olduğu için kısa sürede hazırlanıp çeyiz içerisine eklenebilir.

Çeyizlik şal modeli yapımı için burada angora krem rengi bir ip kullanılmış. Burada sade renkte bir şal ipi kullanılmış. Siz dilerseniz simli bir ipte kullanabilirsiniz. Burada kullanılan renk ile şal modeli bence çok hoş olmuş. Bu rengi gelinlik üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şal modeli üçgen şeklinde yapılmış. Bir tane uç kısım için model yapıldıktan sonra arttırılarak ilerlenmiş. Video içerisinde şalın yapımı ile ile ilgili tüm detaylar verilmiş. Bu detaylara dikkat ederseniz sorun yaşamadan şalı yapabilirsiniz.

blank

Tığ işi şal modeli yapımında şalın motifleri iki sırada oluşturulmuş. İki sırada bir model kurularak ilerlenmiş ve ortaya harika bir el işi çıkmış. Buradaki detaylı anlatıma dikkat ederseniz sizde burada olduğu gibi harika bir şal modeli yapabilirsiniz. Şalın kenar kısım süslemelerinde de dilerseniz püskül dilerseniz de örümcek modeli kullanıp şalınızı tamamlayabilirsiniz.

Çeyizlik kolay şal modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu