TEK SIRA İĞNE OYASI PAPATYA OYA MODELİ YAPIMI

Yazma kenarı için iğne oyası papatya modeli yapımı

Bugün sizlere oldukça kolay ve şık bir yazma kenarı oya modeli göstermek istiyorum. Çeyiz hazırlıkları yapanlar, iğne oyasını yeni öğrenmeye başlayanlar bu oya modeline mutlaka göz atmalılar. Bu oya modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıda video olarak sizlere vereceğim.

Daha önce de sizlere yazma kenarları için değişik oya modelleri göstermiştim. Bugün yine yazma kenarlarında çok şık duracak çeyizler içerisinde hemen dikkatleri ekecek olan papatya oya modeli yapımını göstermek istiyorum.

İğne oyası ile yapılan modeller oldukça zor olduğu için bayanlar bu modelleri yapmayı pek tercih etmiyor. Bugün sizlere göstermek istediğim iğne oyası modeli oldukça basit olan bir model olduğu için iğne oyasını yapmaya yeni başlayanlar videodaki anlatımı takip ederek bu modeli yapabilir.

Tek sıra papatya oya modeli yapımı için buradaki örnek anlatımda kırmızı ve beyaz renkte kum boncuklar kullanılmış. Siz yazma içerisindeki renklere uygun olarak farklı renklerde kum boncuklar tercih edebilirsiniz.

Bu oya modeli yazma kenarına yapılan bir model. Videodaki anlatımda modelin nasıl yapılacağı çok güzel bir şekilde açıklanmış. Buradaki anlatım sizin için faydalı olacaktır.

İğne oyası modellerinin temel işlemelerinden olan zürafa modeli yapılarak model ilerliyor. Videodaki anlatım takip edilirse sorun yaşamadan  bu modelin nasıl yapılacağı öğrenilebilir.

Tek sıra iğne oyası papatya oya modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu