TEDDY AYICIKLI BEBEK BATTANİYESİ

Bebekler için teddy ayıcıklı battaniye yapımı

Bebekler için yapabileceğiniz battaniye modellerini sık sık sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün yine çok şık hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için yapabileceğiniz çok güzel bir battaniye modelinin yapılışını detaylı anlatım olarak sizlere sunmak istiyorum.TEDDY AYICIKLI BEBEK BATTANİYESİ

Farklı battaniye modellerini sizlere gösterirken hem şiş örgüsü ile hem de tığ örgüsü ile yapılabilecek değişik modelleri sizlere sunmaya çalışıyorum. Bu şekilde farklı örgü işlerini deneyebilirsiniz hem de şiş örgüsü yapmayı bilmeyenler bebekleri için tığ ile güzle bir battaniye modeli yapabilirler.

Teddy ayıcıklı bebek battaniyesi şiş örgüsü ile yapılan çok şık bir model. Görüntüsü ile dikkat çeken bu battaniye modeli gözleri şenlendirecek bir tasarım. Erkek çocuklarına da kız çocuklarına da rahatlıkla bu battaniye modelini yapabilirsiniz. Eğer şiş örgüsü yapmayı biliyorsanız mutlaka bu modele göz atmalısınız.

Bebek battaniyesi modeli yapımında burada farklı ipler bir arada kullanılmış. Battaniye için ayrı ipler, ayıcıkları yapmak için ise ayrı ipler kullanılmış.

Battaniyenin zemini için Kartopu punto markalı ipten 1038 numaralı ip kullanılmış. Kenar kısımlarında çerçeve yapmak için ise 374 numaralı ip kullanılmış. Ayıcıkları yapmak için ise Nako Paris markalı ipten 11237 numaralı camel renk ile 2018 numaralı beyaz renk ip kullanılmış. Şiş olarak ise 6 ve 4 numaralı şişler kullanılmış.

Teddy ayıcıklı bebek battaniyesi yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.