SUPLA TAKIMI BARDAK ALTLIĞI YAPIMI

Tığ işi supla takımının bardak altlığının yapımı

Daha önce sizlere supla takımının tabak altlığının yapımını göstermiştim. Bugün ise sizlere supla takımı bardak altlığı modeli yapımını detaylı anlatım olarak aşağıdaki videoda vereceğim.

Tığ işi ile yapılan farklı el işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Kıyafet ve aksesuar olarak kullanılabilecek örgü işlerinin yanı sıra ev dekorasyonu içinde kullanılabilecek örgü işlerini sizlere göstermek istiyorum. Bunun içinde bulduğum yeni modelleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bugün sizlere tığ işi supla modeli göstermek istedim. Suplalar mutfak dekorasyonun önemli bir parçası haline geldi. Özellikle örgü işinden yapılan suplalar bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Basit tığ işi teknikleri ile de yapıldığı için zaman almadan kısa sürede bir supla takımı yapılabiliyor.

Daha önce sizlere bugün göstereceğim supla bardak altlığı modelinin tabak altlığını göstermiştim. Bugünde yine aynı şekilde yapılan model olarak da aynı olan bardak altlığını göstermek istedim. Burada bardak altlığı ve tabak altlığı için Ören Bayan Calmilla markalı ip kullanılmış. Siz ip rengini seçerken mutfağınızdaki diğer el işlerine uyumlu olan bir renk seçip güzel bir takım yapabilirsiniz.

Tığ işi bardak altlığı oldukça basit bir şekilde zincirler ve trabzanlar kullanılarak yapılıyor. Dikkat edilmesi gereken birkaç küçük detay var. Bunlarda video içerisinde açıklanmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamdan bir günde harika bir bardak altlığı takımı ortaya çıkartabilirsiniz.

Supla takımı bardak altlığı yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu