SUPLA TAKIM TABAK ALTLIĞI YAPIMI

Tığ işi supla takımının tabak altlığı yapımı

Tığ ile farklı örgü işlerini yapmayı sevenler için bugün supla takımı tabak altlığı modeli yapımı göstermek istiyorum. Basit tığ işi teknikleri ile yapılan bu supla takımının yapımını aşağıdaki videodan takip ederek yapabilirsiniz.

Daha önce de sizlere değişik supla modelleri göstermiştim. Bugün göstermek istediğim supla modeli, tabak altlığı ve bardak altlığı olarak yapılmış ve güzel bir takım oluşturulmuş. Ben bugün sizlere ilk önce bu supla takımının tabak altlığını göstermek istiyorum. İlerleyen günlerde ise bu takımın bardak altlığını da göstereceğim.

Tığ işi supla takımı modeli aslında basit tığ işi teknikleri ile yapılıyor. Video içerisinde en başından en sonuna kadar bu tabak altlığının nasıl yapılacağı açıklanmış. Özellikle çeyizleri içerisine farklı el işleri eklemek isteyenler bu takımı yapabilir. Ayrıca evlerinde değişik örgü işlerinden el işleri yapıp kullanmak isteyenler son zamanlarda oldukça moda olan bu suplaları yapıp kullanabilir.

Supla takımı için mutfak dekorasyonunuza uygun renkte ipler seçebilirsiniz. Kullanacağınız renkler ile mutfağınızda güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Burada suplanın yapımı için Ören Bayan Almina markalı ip kullanılmış. Supla yapımlarında koton ip kullanıldığı zaman daha güzel bir görünüm oluşuyor. Yapılan suplayı birde ütülerseniz daha hoş bir görüntü oluşacaktır. Videoda suplanın güzel görünmesi için bütün detayları açıklanmış.

Supla takım tabak altlığı yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu