SONSUZLUK LİF MODELİ YAPIMI

Sonsuzluk veya sekiz şeklinde lif modeli yapımı

Bugün sizlere çok şık iki renkli bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Benim çok beğendiğim bu lif modelini sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Özellikle çeyiz hazırlıkları yapanlar mutlaka bu lif modeline göz atmalılar.

Sizlere her zaman yeni lif modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün göstereceğim bu sonsuzluk veya sekiz lif modeli iki renkli çok şık bir model. Lif modeli yapılırken aslında basit bir tığ işi tekniği kullanılıyor. Lif modelinin en başından en sonuna kadar fıstık modeli yapılarak ilerlenmiş.

Burada dikkat edilecek detay lif modelinin şeklini oluşturmak için nasıl bir yol izleneceği. Bunu öğrenmek ve burada olduğu gibi şık bir lif modelini ortaya çıkartmak için sizlere verdiğim detaylı videolu anlatıma dikkat edebilirsiniz.

Sonsuzluk lif modeli yapımı için iki farklı renkte ip kullanılmış. Burada iki renk kullanırsanız model daha güzel durur ve kendini gösterir. Tığ olarak ise 7 numara tığ kullanılmış. Siz istediğiniz bir tığ kullanabilirsiniz.

Lif modeli yapılmaya başlanırken 3 zincir çekilmiş ve fıstıklar yapılarak model yapmaya başlanmış. Daha öncede belirttiğim gibi burada sonsuzluk modelini oluşturmak için dikkat edilmesi gereken detaylar var. Bunun için videoyu takip edin.

Burada lif modelinin yapımı çok güzel detaylı bir şekilde anlatılmış. Lif örmeye yeni başlayanlarda burayı takip ederek harika bir lif modelini ortaya çıkartabilir.

Sonsuzluk lif modeli yapımını öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. SONSUZLUK LİF MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    SONSUZLUK LİF MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SONSUZLUK LİF MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.