SONSUZLUK İĞNE OYASI YAZMA KENARI YAPIMI

İğne oyası ile sonsuzluk motifi yapımı

Yazma kenarlarında iğne oyası modelleri sıklıkla kullanılıyor. Daha önce sizlere iğne oyası yapımı ile ilgili farkı modeller sunmuştum. Bugün ise yine çok beğendiğim ve detaylı yapım aşaması video içerisinde verilen güzel bir sonsuzluk iğne oyası modeli yapım aşamalarını sunmak istiyorum.

İğne oyasını yapmayı her bayan bilmiyor. İğne oyasını öğrenmek biraz zaman ve emek istiyor. İnternet üzerinden izleyeceğiniz videolar ile iğne oyasını yapmayı öğrenebilirsiniz. Bende sizlerle sık sık yeni modelleri paylaşmaya çalışıyorum. Bu videoları da izlemeye devam edebilirsiniz.

Sonsuzluk iğne oyası modeli yapmak için öncelikle sonsuzluk motifinin yapılması gerek. Bunu yapmak için videoda verilen anlatıma dikkat etmelisiniz. Burada size verdiğim video içerisinde bu motifin nasıl yapılacağı çok detaylı bir şekilde anlatılmış.

Burada verilen videoya dikkat ettiğiniz sürece güzel bir sonsuzluk motifi yapabilirsiniz. Video içerisinde yapılan anlatımda sayılara dikkat edilerek çok güzel bir anlatım yapılmış. Özellikle yeni başlayanlar bu detaylara dikkat etmeliler.

İğne oyası motifleri yapıldıktan sonra bu motifler daha sonra yazma kenarı ile birleştiriliyor. Burada birleştirme işleminin nasıl yapılacağı da video içerisinde verilmiş. Öncelikle yeşil ip ile yine yazma kenarına iğne oyası modeli yapılmış. Bu model yapılırken ise yapılan sonsuzluk modelleri eklenmiş.

Sonsuzluk iğne oyası modeli yapım aşamalarını ve yazma kenarı ile nasıl birleştirildiğini öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu