ŞİŞ ÖRGÜSÜ KOLAY BERE MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile yapılan kolay bere modeli

Sizlere yeni bere modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün göstermek istediğim bere modeli ise şiş örgüsü ile yapılmış olan kolay bir bere modeli olacak. Bu şiş örgüsü bere modeli için sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren birde video sunmak istiyorum.

Farklı bere modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Sitemiz içerisinde daha önce hem şiş örgüsü ile yapılmış olan hem de şiş örgüsü ile yapılmış olan bere modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca bu bere modelleri içerisinde bayanlar için yapılmış olan, erkekler için yapılmış olan, çocuklar ve bebekler için yapılmış olan farklı modeller de yer almakta.

Bugün ise sizlere yapımı oldukça basit olan şiş örgüsü bilen herkesin kolaylıkla yapabileceği, şiş örgüsünü yeni öğrenenlerin de kısa sürede videodaki anlatımı takip ederek öğrenip yapacağı bir model. Örgü bere modeli özellikle genç kızların çok hoşuna gidecek bir model olsa da yetişkin bayanlar için de yapılabilecek bir model.

Şiş örgüsü bere yapımı için burada renk geçişleri olan ipler kullanılmış. Bu şekilde canlı renkli bir bere modeli elde edilmiş. Bu bere modeli için yazlık veya kışlık farklı özellikte ipler seçerek her mevsim kullanabileceğiniz bereler elde edebilirsiniz.

blank

Bere modelinin yapımında düz ve haroşa örgü modeli kullanılmış. Berenin ölçüleri ve yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde verildiği için burayı takip ederek kolaylıkla bu bere modelini yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü bere modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=gKiRyGYdIA8

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCXiaV4cqi2VjB0PlMfsTSrw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu