ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BADEMLER YELEK ÖRNEĞİ YAPIMI

Bademler örgü modeli ile bayan yelek yapımı

Şiş örgüsü ile yapılmış olan farklı yelek modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere şiş örgüsü bademler yelek modeli yapımı göstermek istedim. Görünce çok beğendiğim bu yelek modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıda sizlere vereceğim.

Bugün sizlere harika bir bayan yelek modeli göstermek istedim. Şiş örgüsü ile yapılan bu yelek modeli görenlerin hoşuna gidecek çok şık bir model. Çeyizler içerisine eklenebilecek şık bir yelek modeli arıyorsanız mutlaka bu örneğe göz atmalısınız.

Bademler modeli ile yapılan bu örnek aslında bayan yeleği dışında şal olarak da yapılabilir. Bu şekilde ikili güzel bir takım yapılabilir. Ayrıca çocuklar için yapılacak hırkalarda da bu model kullanılabilir.

Şiş örgüsü bademler yelek modeli için burada küçük bir model anlatımı yapılmış. Siz modelin detaylı yapım aşamasını takip edip nasıl yapıldığını öğrenebilir ve dilediğiniz büyüklükte kendi bedeninize uygun bir yelek yapabilirsiniz.

Modelin yapımı için ilmek alınmış ve üzerine model kurulumu yapılmış. Burada badem modellerinin arasına birde ajur modeli eklenmiş. Bu şekilde model çok şık olmuş. Video içerisinde verilen anlatımda modelin yapımı ile ilgili tüm detaylar verildiği için sorun yaşamadan kısa sürede modelin yapımını öğrenebilirsiniz. Buradaki detaylara dikkat ederekte harika bir yelek modeli ortaya çıkartabilirsiniz.

Şiş örgüsü bademler yelek modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BADEMLER YELEK ÖRNEĞİ YAPIMI için yorumda bulun

    ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BADEMLER YELEK ÖRNEĞİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BADEMLER YELEK ÖRNEĞİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.