SIRA DAĞLAR YELEK MODELİ YAPIMI

Sıra dağlar yelek modeli nasıl yapılır?

Bugün sizlere çok şık yapımı oldukça basit olan bir örgü modeli göstermek istiyorum. Çok amaçlı kullanılabilecek bu sıra dağlar örgü modeli iki şiş ile yapılan çok şık bir model. Detaylı yapım aşamasını video ile vereceği bu modele mutlaka göz atmalısınız.

Kış ayları yaklaşırken yapacağınız yelekler için farklı modeller arıyorsanız bugün göstereceğim sıra dağlar yelek modeli mutlaka göz atmanız gereken bir model.

Aslında burada yapılan model sadece yelek yapımında kullanılabilecek bir model değil. Dilerseniz bu model ile hırka, ceket ve kazak yapabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için yapılabilecek olan kazak, yelek ve ceket örgülerinde de bu model kullanılabilir.

Sıra dağlar örgü modeli doğru ip ile yapıldığı zaman şal olarak da örülebilir. Kısacası bu örgü modeli farklı örgü işlerinde kullanabilceğiniz şık bir model.

blank

Burada modelin yapımı için pembe tonlarında bir ip seçilmiş. Ayrıca daha önceden yapılmış örnek için ise mavi tonlarında bir ip kullanılmış. Model farklı renklerdeki iplerde çok şık duruyor. Dilediğiniz renk ile bu modeli yapabilirsiniz.

Sıra dağlar yelek modeli yapımı video içerisinde detaylı bir şekilde anlatılmış. Her sırada ne yapılacağı videodaki anlatımda verilmiş. Şiş ile örgü örmeye yeni başlayanlar da modelin yapım aşamasına dikkat ederek modelin yapımını kolaylıkla öğrenebilir.

Sıra dağlar yelek modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu