SELANİK MODEL TUNUS İŞİ PATİK YAPIMI

Çeyizlik tunus işi patik modeli yapımı

Tunus işi patik modellerini sizlere daha önce de göstermiştim. Bugün yine çok şık iki renk kullanılarak yapılmış olan tunus işi selanik modelli patik yapımı göstermek istiyorum. Bu patik modelinin yapımı için sizlere detaylı anlatım yapılan bir videoyu aşağıda vereceğim.

Tunus işi patik modelleri bayanlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Bu şekilde tunus işi ile yapılan patikler hem çok şık oluyorlar hem de yapımları oldukça basit. Sizlere bu patiğin yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim için kısa sürede buradan patiğin yapımını öğrenebilirsiniz.

 

Çeyiz hazırlıkları yapanlar çeyizlik patik modelleri içerisine yeni örnekler eklemek istiyorsa tunus işinden yapılmış olan patik modellerine göz atabilirler. Tunus işi tığ işi gibi kolay olduğu için rahatlıkla kısa sürede öğrenebilir ve farklı modellerde patikler yapabilirsiniz.

Burada patik yapımı için birbiri ile uyumlu üç tane renk kullanılmış. Patik modelinin yapımında tunus işi ile yapılmış olan selanik model kullanılmış. Bu şekilde patik çok şık olmuş. Buradaki videolu anlatımdan bu modelin yapımını öğrenebilir ve farklı tunus işi ile yapılmış olan el işlerinde de kullanabilirsiniz.

Tunus işi patik modeli dışında sitemizde tığ ile yapılmış olan ve şiş örgüsü ile yapılmış olan farklı patik modelleri de bulunmakta. Çeyizler için değişik patik modelleri yapmak istiyorsanız bu modellerin yapımına da göz atabilirsiniz.

Selanik model tunus işi patik yapılışı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu