SALON TAKIMI DANTEL MODELİ

Güzel bir salon takımı dantel modeli

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için yine şık bir salon takımı dantel modeli göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını video ile vereceğim bu salon takımı danteli yapımı oldukça basit olan gösterişli bir model.

Salonlarda dantel kullanmayı seven bayanlar değişik modelleri arayıp buluyor ve bu el emeği göz nuru dantelleri yapıyor. Benim size göstermek istediğim salon takımı modeli de çok şık bir model. Çeyizleriniz içerisine ekleyebileceğiniz veya dantel yapıp satanların modelleri arasına ekleyebileceği güzel bir dantel işi.

Salon takımı dantel modeli motifler halinde işlenerek birleştiriliyor. Video içerisinde daha önceden yapılmış örnek bir motif verilmiş. Bu motifin yanında yeni bir motifin yapım aşaması ve daha sonra yapılan bu motiflerin nasıl birleştirileceği konusunda detaylı çok güzel bir anlatım yapılmış. Tığ ile el işi yapmaya yeni başlayanlarda bu kolay dantel modelini videoyu takip ederek yapabilirler.

Salon takımı dantel modeli yapımı için burada beyaz oya ipinin 60 numarası kullanılmış. Siz isterseniz dantel ipleri de kullanabilirsiniz. Bunun dışında renk olarak krem rengi veya kırık beyaz gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Bu şekilde de model çok şık duracaktır.

Salon takımı modeli için sizlere daha öncede örnekler vermiştim. İlerleyen zamanlarda yine yeni modellerde sunmaya devam edeceğim.

Salon takımı dantel modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu