SAÇ ÖRGÜ MODELİ İLE SPOR BAYAN HIRKASI YAPIMI

Saç örgü modeli ile spor hırka yapımı

Bayanlar için yapılmış çok şık ve gösterişli bir hırka modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Saç örgü bayan hırka modeli bu senenin modasına uygun olan çok şık bir tasarım olmuş. Bu hırkanın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip ederek sizlerde kısa sürede bu hırkayı yapabilirsiniz.

Bu sene hırka modelleri oldukça moda. Farklı renklerde ve tarzlarda çeşit çeşit hırkalar var. Bayanlarda her daim bir hırkayı dolaplarında bulundurur. Kendiniz için şık ve gösterişli bir hırka yapmak isterseniz bugün göstereceğim modele göz atmalısınız. Spor bir hırka modeli gibi görünse de bence bu hırka modelini her daim rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şiş örgüsü bayan hırka modeli yapımı için burada Etrofil Alpaka lüks markasından krem rengi bir ip kullanılmış. Bu renk ile bence çok güzel olmuş. Ayrıca bu renk her kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebilir. Burada large beden için bir hırka yapılmış ve bunun için 11 yumak ip kullanılmış.

Hırka modeli large beden için yapıldığı için biraz fazla ip kullanılmış. Hırka modelini küçültmek isterseniz videoda verilen detaylara dikkat edebilirsiniz. Hırka 3 parça halinde yapılmış. Önce ön kısımlar yapılmış daha sonra arka ve kollar yapılarak hırka modeli yapımı tamamlanmış. Videoda saç örgü modelinin detayları da çok güzel bir şekilde açıklanmış.

Saç örgü bayan hırka modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu