RENKLİ ÖRGÜ BATTANİYE MODELİ

Rengarenk örgü battaniye yapılışı

Renkli battaniye çalışmaları araştıranlar için bulduğum güzel ve zevkli bir proje. Bu güzel çalışmayı yaparak sizde çok güzel renkli bebek battaniye örneklerine sahip olabilirsiniz. Yada kullanmak için veya benim gibi koltuk örtüsü örgü modeli olarak da kullanabilirsiniz. Örgü işi battaniye çalışmalarını sıklıkla paylaşıyorum. Çünkü seviyorum.

Renkli örgü battaniye yapımıyla alakalı bu güzel çalışmayı hazırlayan yabancı bir bayan arkadaş. Ama yine de nasıl yapılacağı adım adım belirtilmiş. Parça parça örülen bir model. Parçaları birleştirerek örgü renkli battaniye çalışmasını tamamlayabiliyorsunuz.

Benzer örgü battaniye örneklerini buldukça paylaşacağım hanımlar. Renkli örgü battaniye çeşitlerini sizde bana ulaştırabilirsiniz. Yapıyorsanız veya daha önce elinizde varsa örneğini çıkartmamız için resimlerini bana iletebilirsiniz.

renkli-orgu-battaniye

renkli-orgu-battaniye

Örgü işi renkli battaniye örneğinde aslında iki parçayı 12 tane örmeniz yeterli. Daha sonra birbirlerine birleştirecek ve örgü renkli battaniye işini tamamlamış olacaksınız. Çalışma zor gibi gözüküyor. Ancak parçaları birleştirme aşaması zevkli ve eğlenceli diyebilirim.

Anlatan hanım birden fazla değişik ve güzel örnekler paylaşmış. Takip ederek kendisinin diğer çalışmalarına da erişebilirsiniz. Değişik ve güzel örgü battaniyeleri birlikte keşif edelim ne dersiniz?

Anlatımlı örgü battaniye modeli olarak şimdilik fazla bilgi bulamadım. Ama bu çalışmayı izleyin ve nasıl güzel şeyler yapılabildiğini görün istedim. Kolay gelsin iyi günler hanımlar.

Renkli battaniye çalışmasını izleyerek yapmaya başlayın. Kolay ve gösterişli bir örtü olarak da değerlendirilebilir.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCUTuOCgFBGp2yag_FtVh-bQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

En güzel örgü örneklerini araştırıp, önce kendim öğreniyorum ve daha sonra sizlerle paylaşıyorum. O kadar çok örgü çeşidi var ki, öğren öğren bitiremezsiniz hanımlar. Hadi başlayalım örgü öğrenmeye!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. RENKLİ ÖRGÜ BATTANİYE MODELİ için yorumda bulun

    RENKLİ ÖRGÜ BATTANİYE MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak RENKLİ ÖRGÜ BATTANİYE MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.