RENKLİ KOLAY UZUN LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizler için renkli uzun lif modeli yapımı

Çeyizler için yeni bir lif modelini daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Renk renk lif ipleri ile yapılan kolay uzun lif modeli sizlerinde hoşuna gidecek çok şık bir model. Bu lifin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Lif modelleri kategorisinde sizlere birbirinden farklı ve şık modelleri göstermeye devam ediyorum. Çeyizleri için en yeni lif modellerini arayanlar veya lif modelleri yapıp satanlar mutlaka sitemizde yer alan lif modellerini incelemeliler. Ben sizler için en yeni lif modellerini bulup paylaşırken bu liflerin detaylı yapım aşamasını içeren videoları da sizlere sunuyorum. Bu sayede kısa sürede lif modellerinin yapımını öğrenebilir ve birbirinden harika lifleri el işleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Bugün sizlere göstereceğim çeyizlik lif modeli için beyaz, mavi, pembe ve sarı renkte 4 farklı lif ipi kullanılmış. Bu lif modelini dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Elinizde kalan ipleri değerlendirerek bu lif modelini de yapabilirsiniz.

Lifin yapımı çok ama çok basit. Video içerisinde lif modelinin yapımı en başından en sonuna kadar detaylı bir şekilde açıklanmış. Fıstık modeli ile yapılan lifte dikkat edilmesi gereken birkaç küçük detay var. Bunlarda video içerisine açıklandığı için burayı takip ederek kısa sürede hatta bir günde bu lif modelini yapabilirsiniz. Lif modelini yeni yapmaya başlayanlarda videodaki anlatımı takip ederek bu lifi yapabilir.

Kolay renkli uzun lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCSCWSubftPa3HCfl5QoruLg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu