PRENSES BEBEK TULUMU YAPIMI

Fırfırlı prenses bebek tulumu yapımı

Bugün kız bebekler için yapılabilecek harika bir örgü tulum yapımını göstermek istiyorum. Prenses bebek tulumu modeli benim görür görmez hoşuma giden bir model. Bu tulumun detaylı yapım aşamasını aşağıda sizlere videolu anlatım olarak vermek istiyorum.

Bebekler için yapılabilecek yeni örgü modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere çok hoş bir tulum göstermek istedim. Kız bebekler için yapacağınız bu tulumu yaz aylarında kullanılabilecek, bebekler için uygun özellikteki ipler ile yaparsanız harika olacaktır. Ayrıca bu tulum özel fotoğraf çekimlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Kız bebek örgü tulum modeli yapımı için burada 1 yumak 280 m bebe yünü kullanılmış. Bu ip Ören Bayan Madam coton serisinden 033 numaralı renk tonundaki ip. Burada yapılan renk ile tulum çok hoş olmuş. Şiş olarak ise 3,5 numara veya 4 numara şiş kullanılabilir. Bunlar dışında birde 5 adet düğmeye ihtiyacınız olacak.

Tulum yapımına yaka kısmında başlanmış. Burada roba çalışması yapılarak model ilerlemiş ve daha sonra beden kısmı yapılmış. Modelin külot kısmı yapılarak tulum modeli tamamlanmış. Tulum üzerindeki fırfırlar ise en son yapılmış ve tulum ile birleştirilmiş.

Prenses örgü tulum için 60 ilmek atılarak başlanmış. Modelin yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde açıklanmış. Bu detaylara dikkat ederseniz sorun yaşamadan bu tulum modelini kısa sürede yapabilirsiniz.

Fırfırlı prenses örgü tulum yapımı için aşağıdaki videoları takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu