ORKİDE YILDIZ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizler için tasarım çok şık orkide yıldız lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için yeni lif modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bugün yine detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim orkide yıldız lif modeli yapımını sizlere göstermek istedim.

Daha önce sizlere farklı lif modelleri göstermiştim. Son zamanlarda özellikle çeyiz hazırlıkları yapanlar için yapım aşamasını detaylı anlatım olarak veren lif modellerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün ise youtube da Örgü Yolum kanalında detaylı yapım aşaması verilen ve video sahibi tarafından tasarlanan bir lif modelini sizlerle paylaşmak istedim.

Yıldız taban üzerine yapılan çok şık orkide modeller ile yapılmış bu lif modeli sizlerinde hoşuna gidecektir. Burada lif modelinin taban kısmı için kırmızı, orkideleri yapmak için ise beyaz ve sarı renkte lif ipleri kullanılmış. Siz dilerseniz farklı renkleri de kullanabilirsiniz. Model çok şık olduğu için her renk ile çok şık duracaktır.

blank

Yıldız orkide lif modeli yapımı için öncelikle fıstık modeli ile yapılan yıldız şeklinde bir lif tabanı yapılmış. Dilimler halinde yapılan bu tabanın her bir dilimi üzerine ise yapılan orkide modelleri ekleniyor.

blank

Lifin taban kısmı yapıldıktan sonra orkide modelinin yapımına geçilmiş. Burada orkide modeli direkt olarak lif üzerine yapılarak başlanmış. Zaten burada tığ işi ile basit bir işlem yapılıyor. Sadece sayılara dikkat ederek orkide görünümün oluşması sağlanmış. Daha sonra orkidenin sap kısmı ve ortasındaki sarı kısım tamamlanarak lif modeli tamamlanmış.

Orkide yıldız lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCRUT_hyOvZdkQPMmfWhFWAw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu