ÖRGÜ CÜZDAN YAPILIŞI

Küçük örgü cüzdan nasıl yapılır?

Değişik örgü işlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Daha önce sizlerle örgü çanta modelleri paylaşmıştım. Bugün ise sizlerle çok şık ve kullanışlı bir örgü cüzdan modeli yapımı paylaşmak istiyorum. Ben bu cüzdan modelini çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim.

Örgü cüzdan yapımı için elinizde kalan örgü iplerini kullanabilirsiniz. Elinizde kalan ipleri değerlendirmek için böyle cüzdanlar yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Burada yapılan anlatımı dikkate alarak dilerseniz daha büyük cüzdan modelleri de yapabilirsiniz.

Burada ip ve tığ dışında sizin ihtiyacınız olan malzeme cüzdanın ağız kısmında yer alan kilit bölmesi. Bunları tuhafiyelerde alabileceğiniz gibi internet üzerinden de sipariş edebilirsiniz. Burada video içerisinde bu kilit kısmın nasıl takılacağı da açıklanmış.

Bunun dışında örgü cüzdan modeli yapımı için başka bir malzemeye ihtiyacınız olmayacak. Video içerisinde sizlere verilen anlatımda cüzdan modelinin en başından en sonuna kadar nasıl yapıldığı detaylı anlatım olarak sunulmuş. Buradaki anlatıma dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşamadan burada olduğu gibi çok şık örgü cüzdanlar yapabilirsiniz.

Cüzdan yapımında çok basit tığ işi teknikleri kullanılıyor. Tabi burada olduğu gibi güzel bir cüzdan modeli yapmak için videoda verilen anlatıma dikkat etmek lazım. Çünkü bazı sıralarda arttırmalar yaparak cüzdanı büyütmeniz gerek. Daha büyük bir cüzdan yapmak içinde buradaki anlatıma uymanız önemli.

Örgü cüzdan modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=tDyg194_UfE

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCF13s2RNxAKB2TiRTN-KM4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu