ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE ÖRNEĞİ TARİFİ

Örgü işi bebek battaniye modeli

Örgü işi battaniye örnekleri ile haşır neşir iseniz? bu güzel çalışma tam size göre hanımlar. Yapımını detaylı olarak gösteren videoyu izledikten sonra sizde adım adım bebek battaniye çalışmasını öğrenip yapmış olacaksınız. Tığ işi yapılan bu çalışmayı değişik renk ipliklerle yapabilirsiniz. Mavi yaparak erkek bebek battaniye modeli oluşturabilirsiniz.

Örgü bebek battaniye örneğini yabancı bir arkadaşımız anlatmış. Ancak anlamasanız bile nasıl yapılacağını izleyebilir ve ön fikir edinerek, modeli kısa sürede çıkarabilirsiniz. Farklı renkler kullanabilir ve tığ işi bebek battaniyesini ortaya çıkarabilirsiniz.

Yabancılar bizim Türk hanımları geçmek üzere. Özellikle de Rusya tarafında çok hanım bu tür güzel tığ işi battaniye örneklerini yapıyor. Güzel modeller ve örneklerle karşılaşıyoruz. Bugün yine güzel ve eğlenceli bir çalışma ile karşılaştık.

bebek-battaniye-modeli

bebek-battaniye-modeli

Anlatımda kare kare resim kullanmak istedik. Ancak tam detaylı anlatımı yok. Fakat videoyu izleyerek eğitimini öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Gayet güzel ve eğlenceli bir çalışma olan örneği öğrenip yapabilirsiniz.

bebek-battaniyesi-orgusu

bebek-battaniyesi-orgusu

Güzel çalışmalarla sizde örgü bebek battaniyeleri yapabilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Yada yeni doğan bebek sahibi olanlara hediye olarak bu güzel çalışmaları yaparak götürebilirsiniz. Onları mutlu edebilirsiniz.

bebek-battaniyesi-orgusu2

bebek-battaniyesi-orgusu2

Gördüğünüz gibi kırmızı renkle yapılan bebek battaniye örneği gayet güzel gözüküyor. Öğrenin ve yapın derim hanımlar.

Tam detaylı çalışmayı parça parça oluşturarak daha sonra birleştirebilirsiniz. Örgü battaniye çalışmalarını daha önce yaptıysanız? az çok bu güzel çalışmayı da nasıl yapacağınızı bilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

video kaynak : https://www.youtube.com/user/mikeyssmail/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

En güzel örgü örneklerini araştırıp, önce kendim öğreniyorum ve daha sonra sizlerle paylaşıyorum. O kadar çok örgü çeşidi var ki, öğren öğren bitiremezsiniz hanımlar. Hadi başlayalım örgü öğrenmeye!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE ÖRNEĞİ TARİFİ için yorumda bulun

    ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE ÖRNEĞİ TARİFİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ BEBEK BATTANİYE ÖRNEĞİ TARİFİ için ilk yorumu yapabilirsin.