NAR ÇİÇEĞİ YELEK MODELİNİN YAPILIŞI VE KOL KESİMİ

Nar çiçeği yelek modeli yapımı

Sizlere yaz aylarının uzun günlerinde yapıp kışın kullanabileceğiniz güzel bir yelek modelinin yapım aşamalarını video olarak sunmak istiyorum. Günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilecek bu yelek modeli ile yelekler hazırlayıp çeyizler içerisine de ekleyebilirsiniz.

Nar çiçeği yelek modeli bayanlar tarafından oldukça fazla ilgi gören gösterişli bir model. Şiş örgüsü ile yapılan bu yelek modeli kalın ipler ile işlenerek soğuk kış günlerinde sizi koruması sağlanabilir.

Bu yelek modelini yaparken burada olduğu gibi adına uygun olarak nar çiçeği renginde bir ip kullanabilirsiniz. Bunun dışında istediğiniz renklerde bu yelek modelini yaparak günlük yaşamda kullanabilirsiniz. Gelin yeleği olarak yapmak isterseniz de beyaz veya krem rengi ipler tercih edebilirsiniz.

Nar çiçeği yelek modeli yapım aşmalarını ben size video olarak sunacağım. İlk video içerisinde bu yelek modelinin nasıl yapıldığını anlatan detaylı bir anlatım video sunmak istiyorum. Burada modelin yapım aşaması çok güzel bir şekilde anlatılmış.

blank

İkinci videoda ise nar çiçeği modeli ile yapılan yeleğin kol kesiminin nasıl yapıldığını gösteren bir video sunacağım. Bu sayede yeleklerde kol kesimi yapmayı bilmeyen veya kol kesimini yapmakta zorlanan bayanlar bu detaylı anlatım video ile kol kesiminin yapılışını öğrenebilirler.

Nar çiçeği yelek modeli yapım aşamalarını öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

Nar çiçeği yelek modelinin kol kesimini yapmak için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videoların alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu