MOTİFLİ ODA TAKIMI MODELİ YAPIMI

Çok şık motifli oda takımı modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için veya dantel işi yapıp satanlar için çok şık bir oda takımı modeli göstermek istiyorum. Çeyizler içerisinde gözleri şenlendirecek olan bu oda takımı modelinin yapımı da kısa sürüyor. Oldukça kolay ve gösterişli olan bu dantel modeline mutlaka göz atmalısınız.

Farklı oda takımı modellerini daha önce sizlerle paylaşmıştım. Bugün yine görüntüsü ile dikkat çeken yapımı da kolay olan bir oda takımı modelini paylaşmak istiyorum. Tığ ile dantel işi yapmaya başlayanlar bu modeli yapmayı denemeliler. Kolay ve şık olan bu model ile çok güzel oda takımları yapabilirsiniz.

Motifli oda takımı modeli yapımı için öncelikle küçük motifler hazırlanmış. Daha sonra hazırlanan bu motifler birleştirilerek çok şık bir dantel modeli ortaya çıkartılmış.

Oda takımının motifleri yapılırken oldukça kolay tığ işi teknikleri uygulanıyor. Ama modelin yapımını öğrenmek için aşağıda size verdiğim videoyu takip etmeniz gerekir. Burada motiflerin nasıl yapıldığı çok güzel bir şekilde anlatılmış. Burayı takip ederseniz zorlanmadan modeli yapabilirsiniz.

Burada video içerisindeki örnek anlatımda sadece küçük bir model yapılmış. Siz bu motifleri yaparak istediğiniz büyüklükte dantel motifleri yapabilirsiniz. Önemli olan sizlere video içerisinde verilen detaylara dikkat etmeniz ve buradaki gibi güzel modeller çıkartmanız.

Motifli oda takımı modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. MOTİFLİ ODA TAKIMI MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    MOTİFLİ ODA TAKIMI MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MOTİFLİ ODA TAKIMI MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.