MOTİFLİ CLUTCH ÇANTA YAPIMI

Tığ işi motifli clutch çanta yapımı

Bugün sizlere çok şık ve gösterişli bir örgü işi göstermek istiyorum. Tığ ile yapılan motifleri birleştirilmesi ile oluşturulmuş olan bu motifli clutch çanta modelini ben çok beğendim sizlerin de beğeneceğini düşünüyorum.MOTİFLİ CLUTCH ÇANTA YAPIMI

Yaz aylarında bayanlar örgü çantaları kullanmayı çok seviyor. Daha çok askılı modeller olsa da bugün göstereceğim clutch çantalar hem çok şık duruyor hem de çok kullanışlı.

Tığ işi motifler ile yapılan bu çanta modelinde iki farklı renkte örgü ipi kullanılmış. Sizde elinizde kalan ipler ile bu çantayı dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Dilerseniz tek renk örgü ipleri kullanabilirsiniz.

Tığ işi motifli clutch çanta yapımı için öncelikle kare motifler yapılmış. Bu motifleri detaylı yapım aşaması video içerisinde verilmiş. Tığ ile örgü örmeye bilen herkes kolaylıkla bu çantayı yapabilir. Bilmeyenler ise videodaki anlatıma dikkat edip modelin yapımını öğrenebilirler.

Çanta yapımı için öncelikle motifleri yapımı tamamlanmış. Ön kısım için 15 arka kısım için de 15 motif yapılmış. Toplamda otuz motif yapıldıktan sonra bu motifler sık iğne yardımı ile birleştirilmiş ve ortaya harika bir çanta modeli çıkmış.

Bu çanta modelinin detaylı yapım aşamasını video içerisinden takip ederek her aşamayı öğrenebilir ve kullanışlı bir çanta yapabilirsiniz. Farklı örgü ipleri kullandığınızda çantanın görünümü de değişecektir.

Tığ işi motifli clutch çanta yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCPnp3UEb13zUhq0b2Jngu0Q

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.